NAJLEPSZE ŻURAWIE I DŹWIGI W KALISZU POMORSKIM

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

Witamy serdecznie na naszej witrynie internetowej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem dźwigów i żurawi Kalisz Pomorski. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in szalunków oraz młotów). Wypożyczany przez nas sprzęt może brać udział w szeregu rożnego rodzaju prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą specjalistyczne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 oraz inne. Wszystkie oferowane przez nas żurawie Kalisz Pomorski są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i wszelkimi normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi również profesjonalny przegląd techniczny poświadczający jego pełną sprawność i gotowość do pracy na budowie. Nasze dźwigi i żurawie Kalisz Pomorski są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas modelu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe szczegółowe grafiki z informacjami.

Zapewniamy, że wszystkie wynajmowane przez nas żurawie i dźwigi Kalisz Pomorski charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem oraz bezawaryjną funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą ofertową przedstawiającą żurawie i dźwigi Kalisz Pomorski.

Oferowane przez nas żurawie i dźwigi Kalisz Pomorski obsługiwane są przez ekipę wykwalifikowanych operatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami