Dźwigi i żurawie Łobez

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

NAJLEPSZE ŻURAWIE I DŹWIGI W ŁOBZIE

 

Serdecznie witamy na naszej stronie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem żurawi i dźwigów Łobez. Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in rusztowań oraz betoniarek). Wypożyczany od nas sprzęt może brać udział w szeregu rożnego rodzaju prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą specjalistyczne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 i inne. Wszystkie oferowane przez nas dźwigi Łobez są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi również specjalistyczny przegląd techniczny zapewniający jego pełną sprawność i gotowość do pracy na budowie. Nasze dźwigi i żurawie Łobez są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas pojazdu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe grafiki z informacjami.

Zapewniamy, że wszystkie wynajmowane przez nas żurawie i dźwigi Łobez charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz pełną funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną listą ofertową przedstawiającą dźwigi i żurawie Łobez.

Wypożyczane przez nas żurawie i dźwigi Łobez obsługiwane są przez ekipę wykwalifikowanych operatorów z długoletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami