Dźwig wykorzystywany jest w każdym etapie budowy

Rodzaj ładunku decyduje o tym jaki rodzaj dźwigu będzie najlepszy. Jego ciężar, wysokość i odległość na jaką ma być dostarczany to kluczowe cechy umożliwiające dobór odpowiedniego dźwigu. Dźwigi wykorzystywane są głównie do załadunku i rozładunku towarów na paletach, ale nie tylko. Swoją użyteczność udowadniają także przy przenoszeniu części konstrukcji drewnianych jak i stalowych oraz podając gotowe płyty szalunkowe.

Dźwigi z udźwigiem przekraczającym 10 ton są w stanie z łatwością poradzić sobie z przenoszeniem takich konstrukcji jak kontenery. Wykorzystując dość duży wyciąg jesteśmy także w stanie układać je w budowle modułowe.

Wynajem żurawi jest wykorzystywany głównie przez…

firmy budowlane i hurtownie, które materiały budowlane posiadają. Żurawie budowlane to nie tylko przenoszenie materiałów z miejsca na miejsce. Usługi wynajmu dźwigów z Drawska są także lokalnie wykorzystywane w pomocy drogowej. Dźwigi są w stanie przenosić uszkodzone pojazdy i mogą z łatwością oczyścić miejsce karamboli samochodowych. Skutki kataklizmów takie jak zawalone słupy czy drzewa także można zniwelować korzystając z żurawia, potocznie zwanego dźwigiem. Wynajem dźwigów znajduje swoje zastosowanie niemal w każdej dziedzinie. Żurawia można wykorzystać w przemyśle stoczniowym i sprawdza się tam znakomicie dzięki swojej funkcjonalności i mobilności. Co ciekawe, dźwigi wykorzystywane są także w przemyśle rozrywkowym. Pozwalają na rozkładnie cyrków i wesołych miasteczek. Wynajem dźwigów może pomóc w organizacji różnych imprez.

Wynajem dźwigów może się także przydać w przypadku budowy wszelkiego rodzaju nieruchomości – Budynków, hal i magazynów. Przy współpracy ze skupem nieruchomości w całej Polsce realizowaliśmy wiele takich przedsięwzięć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *