Osoby myślące o dodatkowym zarobku, bardzo często decydują się na wynajęcie powierzchni pod reklamę. Zewnętrzne ściany wysokich budynków, ogrodzenia, drzewa, konstrukcje stalowe i słupy. Na wszystkich tych elementach istnieje możliwość zainstalowania reklamy. Reklamy mogą mieć postać bannerów, tablic na blasze ocynkowanej lub kasetonów podświetlanych. Pojawia się w tym miejscu pytanie, jak szybko, sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić ich montaż? Do tego celu konieczne będzie wykorzystaniem dźwigów, żurawi lub zwyżek.

wynajem dźwigów drawsko

Praktyczne wykorzystanie dźwigów

Samojezdne dźwigi na podwoziu samochodowym mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Od podnoszenia ciężkich ładunków – na przykład betonowych prefabrykatów, poprzez elementy maszyn i urządzeń, aż po rozładunek samochodów ciężarowych, przewożących wielkogabarytowe elementy. Firmy oferujące wynajem dźwigów, poza dysponowaniem ciężkim sprzętem, mogą również posiadać mniejsze dźwigi, czyli tak zwane zwyżki. Tego typu samochody zostały wyposażone w łamane ramię teleskopowe, na końcu którego zainstalowany został specjalny kosz. Kosz pozwala na jednoczesne przebywanie w nim jednej lub dwóch osób, które mogą bezpiecznie wykonywać różnego typu prace. Od montażu reklam, aż do przycinania gałęzi i konarów drzew.

Wynajem dźwigów pod montaż reklam

O czym należy pamiętać, kiedy interesuje nas wynajem dźwigów pod montaż reklam? Przede wszystkim należy wybrać taki dźwig, który pozwoli na bezpieczne wykonanie wszystkich prac. Zasięg jego ramienia musi być wystarczający do tego, aby dosięgnąć wymaganej wysokości. Ponadto warto się upewnić, czy są to dźwigi przystosowane do pracy z koszem – czyli zwyżki, czy jednak jest to klasyczny dźwig budowlany, wyposażony w hak i służący wyłącznie do podnoszenia ładunków. Jeżeli dźwig będzie spełniać Państwa oczekiwania, pamiętajmy również o zaopatrzeniu się w niezbędne narzędzia i akcesoria, konieczne do sprawnego wykonania montażu. To co z pewnością będzie przydatne, to wiertarka, młotek, taśma miernicza, a także przedłużacz elektryczny do podłączenia wiertarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *