NAJLEPSZE ŻURAWIE I DŹWIGI W CZAPLINKU

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

Witamy serdecznie na naszej witrynie internetowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem dźwigów i żurawi Czaplinek. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych. Wypożyczany sprzęt może brać udział w szeregu rozmaitych prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą specjalistyczne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 i inne. Wszystkie oferowane przez nas żurawie Czaplinek są całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi również specjalistyczny przegląd techniczny sprawdzający i zapewniający jego pełną sprawność i gotowość do działania. Nasze dźwigi i żurawie Czaplinek są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas modelu pojazdu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe grafiki z informacjami.

Gwarantujemy, że wszystkie wynajmowane przez nas żurawie i dźwigi Czaplinek charakteryzują się solidnym i profesjonalnym wykonaniem oraz rewelacyjna funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną listą ofert przedstawiającą żurawie i dźwigi Czaplinek.

Oferowane przez nas żurawie i dźwigi Czaplinek obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów z długoletnim doświadczeniem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili  liczyć na pełne wsparcie i pomoc naszego zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami