NAJLEPSZE DŹWIGI I ŻURAWIE W MIROSŁAWCU

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem żurawi i dźwigów Mirosławiec. Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in szalunków oraz betoniarek). Wypożyczany od nas sprzęt może być wykorzystywany w szeregu róznego rodzaju prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą profesjonalne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 i inne. Wszystkie oferowane przez nas żurawie Mirosławiec są całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i wszelkimi normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi również profesjonalny przegląd techniczny poświadczający jego pełną sprawność i gotowość do pracy na budowie. Nasze żurawie i dźwigi Mirosławiec są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas pojazdu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe grafiki z informacjami.

Zaświadczamy, że wszystkie wynajmowane przez nas żurawie i dźwigi Mirosławiec charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz pełną funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ofertową przedstawiającą dźwigi i żurawie Mirosławiec.

Wypożyczane przez nas żurawie i dźwigi Mirosławiec obsługiwane są przez kadrę wykwalifikowanych operatorów z długoletnim doświadczeniem . W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami