NAJLEPSZE ŻURAWIE I DŹWIGI W POŁCZYNIE

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

Serdecznie witamy na naszej stronie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem żurawi i dźwigów Połczyn. Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in rusztowań oraz młotów). Wypożyczany przez nas sprzęt może być wykorzystywany w szeregu różnych prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą specjalistyczne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 i inne. Wszystkie oferowane przez nas dźwigi Połczyn są całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny poświadczający jego pełną sprawność i gotowość do działania. Nasze żurawie i dźwigi Połczyn są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas modelu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe szczegółowe grafiki z informacjami.

Gwarantujemy, że wszystkie wynajmowane przez nas dźwigi i żurawie Połczyn charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem oraz bezawaryjną funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną listą ofertową przedstawiającą żurawie i dźwigi Połczyn.

Wynajmowane przez nas żurawie i dźwigi Połczyn obsługiwane są przez ekipę wykwalifikowanych operatorów z długoletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami