NAJLEPSZE DŹWIGI I ŻURAWIE W ZŁOCIEŃCU

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Jeśli interesuje Cię wynajem żurawi Czaplinek zadzwoń do Nas pod numer 604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

Serdecznie witamy na naszej stronie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem żurawi i dźwigów Złocieniec. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in szalunków oraz osuszaczy). Wypożyczany przez nas sprzęt może brać udział w szeregu rozmaitych prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą profesjonalne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 oraz inne. Wszystkie oferowane przez nas żurawie Złocieniec są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i wszelkimi normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny sprawdzający jego pełną sprawność i gotowość do działania. Nasze żurawie i dźwigi Złocieniec są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas modelu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe szczegółowe grafiki z informacjami.

Gwarantujemy, że wszystkie wynajmowane przez nas dźwigi i żurawie Złocieniec charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz rewelacyjną funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną listą ofertową przedstawiającą dźwigi i żurawie Złocieniec.

Wypożyczane przez nas żurawie i dźwigi Złocieniec obsługiwane są przez ekipę wykwalifikowanych operatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Skontaktuj się z nami